HAKKIMIZDA

2004 yılından beri Isparta eğitimine öncü hizmetler veren okulumuz  2019 yılında anaokulu,  ilkokul ,ortaokul ve lise kademelerinin yer aldığı yeni eğitim kompleksi  ile geleceğin dünyasına yetkin bireyler yetiştirmeye devam etmektedir.

6000 m²  kapalı alan, 5000m2 açık alan, 42 derslik, 250 kişilik konferans salonu, bilişim teknolojileri ,fen laboratuvarları, müzik  ve sanat  atölyeleri, kütüphane, fitness salonu, yüzme havuzu, kapalı ve açık spor tesisleri  ,  yoga , akıl oyunları  ve hobi derslikleri  ile öğrencilerine ayrıcalıklı bir eğitim kurumunda  olmanın  farkını ı yaşatır.

Özel Boğaziçi Koleji  mikro ve makro düzeyde eğitim dünyasındaki  gelişmeleri yakından takip ederek öğrencilerine ideal eğitim koşulları sağlamayı, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, milli ve manevi değerlerine saygılı ,özgüven sahibi bireyler yetiştirmeyi ilke edinir.

Kurulduğu ilk günden beri ilkelerinden vazgeçmeden hep daha iyiye ulaşmayı amaçlayan okulumuz her geçen yıl  sosyal , sportif,  akademik başarılarına yenilerini ekleyerek  ilk günkü heyecanıyla büyüme ve gelişimini sürdürecek ,örnek ve lider bir kurum olarak Isparta eğitimine yüksek seviyede katkı sağlamaya devam edecektir.